Puan 0 Puan, 0 Yorum     Türkcan Mobilya hakkında yorum yapın
AdresYeşillik Cd. No:294/A  Karabağlar/İzmir
Telefon0232-26431830232-2643184
Web
E-postainfo@turkcanmobilya.com.tr
ÜrünlerEv Mobilyası   

1975 yılında 180m2`lik atölye ile mobilya üretimine başlayan ve bugün 12000 m2`lik bir alan ve 120 profesyonel personel ile devam eden Ahmet TÜRKCAN, tecrübe ve sanatını birleştirerek mobilya sektörünün en önde gelen isimlerinden birisi olmuştur.

"reemo" markası, O`nun gayretleriyle bugün dünya ülkelerinde aranılır hale gelmiştir. Koltuk takımları oturma odası ve modüler sistemler üretimi sektöründe faaliyet gösteren ve sektöründe lider konuma gelen "reemo" üretim ve teknolojisini her geçen gün arttırarak kalite üstünlüğünü korumakladır.

Yurtiçi ve yurtdışında bulunan seçkin mağazalardan oluşan bir bayi ağıyla hizmet veren "reemo" 1994 yılından beri Avrupa, Amerika. Avustralya, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkeleriyle ticari faaliyetlerde bulunmakladır.

Kurulduğu ilk günden beri, ürettiği ürünlerde birinci sınıf malzeme kullanan ve bu doğrultuda "KIRILMAZ, ÇÖKMEZ, DAĞILMAZ" sloganıyla hareket eden "reemo", tüketicisi tarafından "en iyisi" olarak tanınmış ve bu tanışıklık bir vizyon haline gelmiştir: "reemo, en iyisi".

Her geçen gün yeni yatırımlar yapan ve atılımlar gerçekleştiren "reemo", sektöründeki pazar payını sürekli arttırarak Türk insanının mobilya ve dekorasyon kültürünü tüm dünyaya tanıtmaya devam edecektir.

Türkcan Mobilya için harita bilgisi bulunmamaktadır. Harita bilgisi girmek için tıklayın.

Türkcan Mobilya İzmir / Karabağlar hakkında yorum yapılmamış.

captcha