Puan 0 Puan, 0 Yorum     Artkıy Mobilya hakkında yorum yapın
Adres657 Sk. N0 :76  Karabağlar/İzmir
Telefon0232 264 84 52
Faks0232 264 84 16
Web
E-postainfo@artkiymobilya.com
ÜrünlerEv Mobilyası   

YÜCEL-İŞ 1955 yılında, Ticarete Somya imalatı yaparak girmiştir. İlerleyen yıllarda,önce 1974'te
Karabağlar'da Sandalye-masa imalatı,daha sonra 1979'da Koltuk Takımı,Yatak Odası ve Yemek Odası imalatına başlamıştır.Kereste ihtiyacını karşılamak üzere de 1995'te Karadeniz'de Kereste işleme Fabrikası kurmuştur.

YÜCEL_İŞ başarılı geçmişinin yanında, geleceğe çok önem veriyor. Üretimini uluslararası kalite düzeylerine getirmenin şartlarını araştırıyor ve alt yapısını da bu seviyeye uygun hazırlıyor.

YÜCEL-İŞ çağdaş işletme hukukunun gereği olarak 1998 yılındaARTKIY MOBİLYA A.Ş.'ni kurarak kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atmış oldu.

ARTKIY MOBİLYA A.Ş.'nin vizyonu;21 yüzyılın küreselleşen ekonomisinde rekabet edebilecek teknolojiyi kurmak,kendini sürekli geliştirmek,araştırmak,daha iyi üretim,daha iyi hizmet, çağdaş çizgilerle hazırlanmış daha sağlam ve kaliteli ürünler sunmaktır.

Şirketimiz, geride bıraktığı yıllar içerisinde önce, 1995 yılında Bahreyn, 2000-2003 Libya'ya ihracat yapmış olup ağırlıklı olarak Eğe, Akdeniz ve Marmara bölgesinde faaliyetlerini sürdürmekte, müşteri portföyünü ulusal ve uluslararası sahada geliştirmek için büyük çaba ve gayret sarf etmektedir. Müşterilerine, bayilerine, tedarikçilerine değer veren bir yapıya sahiptir.
Kaliteli ürünleri Müşterilerimize sunmanın mutluluğu içersindeyiz.

Siz sayın müşterilerimiz ve Bayilerimize yeni kataloğumuzu sunmaktan mutluluk duyarız.

ARTKIY MOBİLYA ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.ve TİC. A.Ş.

Artkıy Mobilya için harita bilgisi bulunmamaktadır. Harita bilgisi girmek için tıklayın.

Artkıy Mobilya İzmir / Karabağlar hakkında yorum yapılmamış.

captcha