Puan 1 Puan, 10 Yorum     Çetmen Mobilya hakkında yorum yapın
AdresAkçay Cad. 28/31 Sk. Gaziemir Gaziemir/İzmir
Telefon0232 251 14 82
Web
ÜrünlerEv Mobilyası   

Onlarca satış noktası ve online satış imkanı sunan Çetmen Mobilya, 1962 yılında mobilya sektörüne adım atmış, verdiği kaliteli hizmet ve sunduğu ürünlerle her yıl biraz daha büyümüştür. Ürünlerine en az 2 yıl garanti veren Çetmen Mobilya, geniş servis ağı ile satış sonrasında da müşterilerinin yanında. Çetmen Mobilya'nın İzmir başta olmak üzere bir çok ilde toplamda 24 şubesi bulunmaktadır.

Çetmen Mobilya için harita bilgisi bulunmamaktadır. Harita bilgisi girmek için tıklayın.
  3/5 Puan
, 09/09/2014

Aman uzak durun

Hiçbir alışverişim olmamasına rağmen, mesajlarıyla sürekli rahatsız eden mağazadır.
Bu terbiyesizliktir.
Telefonum bana özeldir. Oradan buradan satın almanız sizi haklı kılmaz.
Terbiyesizliğinize kısa sürede son verin.
Beni rahatsız etmeyin. Sizden alışveriş yapmayacağım gibi, çok kişiyi de engelleyeceğim.
Buna inanın.


  1/5 Puan
, 02/07/2014

tacizlerinizden bıktım

BU NEDİR BÖYLE İKİ GÜNE BİR SMS İLE TACİZ EDİYOSUNUZ. HAYATIMDA SİZDEN ALIŞVERİŞİM OLMADI. BENİM TELEFONUMU NEREDEN BULUP TACİZ EDİYOSUNUZ?
SİZE TELEFONUMU VEREN VEYA ADINIZA SMS ATANLARA BİLDİRİN, BENİM TELEFONUMU PORTFÖYLERİNDEN ÇIKARSINLAR. HİÇBİR YERDEN SMS ALMAK İSTEMİYORUM.


  1/5 Puan
, 26/10/2013

her yeri kırdılar

mobilya aldıgıma cok pismanım her yerde hata var denizli su besi calısanlarıda yemek istiyor cay istiyor sigara dahi istiyor nasıl personel calistiroyor anlamamıyum yazık size verdigim paralara yazıkk


  2/5 Puan
, 09/10/2013

telefonda muatap bulamıyoruz

lütfen bir sürü şubeniz var aradım defalarca kimseye ulaşamadımmüşteri memnuniyeti aradı dönecem dedi yine ses yok lütfen daha ciddi çalışalım


  1/5 Puan
, 30/09/2013

ÇETMEN MOBİLYADAN alışveriş yaptığıma pişman oldum

ÇETMEN GAZİEMİR MOBİLYADAN mobilya aldım ama pişman oldum mobilyam tam olarak gelmedi eksik parçaları ara ara getiriyorlar telefona cevap vermiyorlar arada bir denk getirirsem karşımda yetkili birisini bulamıyorum.pişman oldum.ve halen mobilyarımda eksik var nezaman tamamlanacak merak ediyorum.


  3/5 Puan
, 25/08/2013

urun hakkında

selamlar bu msj ımsayın erdem bye cumartesı unu yemek odamız gelmedı kızı aradımcumartesı gelecekdedı kacta dedım gece 02 kadar getircekler dedı anlamveremedım ne demek gece 02 bogle bır mantık yok gunduzlerne guneduruyor neyse yemekodamızgelmedı bırdetelefolarınızhıc cevapvermıyo bu bır sıkayetolarakalgılamayın eksıklerınızı gıderme yolunu arastırınızcunku epeyce ısım yapmıs bır sırketsınız tesk.


  1/5 Puan
, 17/05/2013

şikayet

45 GÜN OLDU EŞYALAR GELELİ EKSİKLERİMİZ VARDI SORUNLU ÜRÜNLER VARDI HALA TAMAMLANMADI BENİM HAFTAYA DÜĞÜNÜM VAR BAŞKA İŞİM YOKMUŞ GİBİ HALA EKSİKLERLE UĞRAŞIYORUM.YAPAMAYACAĞINIZ İŞLERE KALKIŞMAYIN.


  1/5 Puan
, 04/05/2013

ilgisizlik

firmanızdan geçen sene kurban bayramından önce mobilya takımı ve 2 tane çekyat aldım koltuklarımda yırtılma meydana geldi firmayla konuştuk tamire gitti degiştirebiliriz dediler ama ne tam olarak tamir ettiler nede degiştirdiler aramamıza ragmen telefonlarımızı açmıyorlar etrafımda mobilya almak isteyen kişilere çetmen mobilyadan alışveriş yapmayın diye söylüyorum hala magduriyetimiz düzeltilmedi eksiklerimiz giderilmedi böyle devam ederse hukiki yollara başvuracagım...


  1/5 Puan
, 24/01/2013

şikayet

Sizden 1 defa alışveriş yaptım fatura kesilirken ev telefon numaramı verdim vermez olaydım haftada 1 evimi arayıp karşıma bilgisayar kaydı çıkıyor merhaba çetmen mobilyada yatak başlık baza bilmem ne sayıp duruyor.Daha önce Akçay caddesi Gaziemir mağazanıza bizzat uğrayıp bu şikayetimi ilettim ve bir daha aramamanızı rica ettim. Ama hala arayıp duruyorsunuz.


  5/5 Puan
, 21/09/2012

harika

hertürlü alışverişte bütün imkanları ile müşterilerine aynı nitelikte müşteri memnuniyeti vetitizliği ile yardımcı olmaktadırlar bütün çalışanlarına başarılar diler teşekür ederim

captcha