Puan 0 Puan, 1 Yorum     Yıldızlar Mobilya hakkında yorum yapın
AdresVeli Baba Mahallesi Barbaros Hayrettin Paşa Cad. Çankaya Sok. No:15 Pendik/İstanbul
Telefon216 307 80 96
Faks216 307 80 92
Web
E-postayildizlar@yildizlarmobilya.com
ÜrünlerEv Mobilyası   Özel Üretim Mobilya   Özel Tasarım Mobilya   

"Kalite doğru ürün yada hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır." Charles A. MillsYıldızlar Mobilya sahip olduğu eğitimli ve deneyimli yönetim kadrosu, etkin satış ve pazarlama ağı, aktif depolama potansiyeli, sürekli ve düzenli sevkıyat gücü, hızla gelişen bilgi işlem teknolojisi ile ev mobilyası sektöründe, müşterilerini yeni model ve tasarımlarla buluşturmaya devam ediyor.
Uzman mühendisler ve işletmeciler bulunan yönetim kadrosu, temelinde; ileriye yönelik planlamayı, gelişen organizasyon yapısını, başarılı sürdürme kabiliyetini ve sürekli kontrolü ilke edinmiştir. Yıldızlar Mobilya dinamik ve dışa açık yönetim anlayışı, araştıran ve geliştiren yapısı ile markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Başta İstanbul olmak üzere çevre bölge ve illerde hızla artan satış ve pazarlama ağı, komşu ülkelere olan ihracatları, katıldığı fuarlar Yıldızlar Mobilya’nın büyüyen ve gelişen çizgisinin göstergesidir. Müşteri memnuniyetini; zengin mobilya çeşiti, ürünlerindeki kalitesi, satış sonrası hizmeti ve güleryüzlü kadrosu ile sağlamaktadır. Aynı zamanda, tüm müşterilerin düşünce ve görüşleri dikkatli bir şekilde dinlenerek en iyi çözümler oluşturulmaktadır.

Merkez deposunda 20.000 m2 depolama potansiyeline sahip olan Yıldızlar Mobilya, 30 sevkıyat kamyonu, 100‘e yakın depo personeli ve 1000’in üzerinde ürün çeşiti ile müşterilerin talep ve isteklerini çok hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir.

Bilgi işlem teknolojisinin en son yenilik ve teknolojilerini yakından takip eden Yıldızlar Mobilya, bu konuda da kendisini sürekli geliştirmektedir. İnternet, telefon ve faks hizmetleri ile müşteri ihtiyaçlarına doğru ve hızlı çözümler sağlamaktadır.

Sabır, cesaret ve kararlılığıyla her türlü koşulda ayakta kalmayı bilmiş ve kendisini hep daha ileriye taşımış bir kuruluş olarak, vardığımız değil varacağımız noktayı gözeterek, azimle çalışmaya devam edeceğiz.

Yıldızlar Mobilya için harita bilgisi bulunmamaktadır. Harita bilgisi girmek için tıklayın.
  5/5 Puan
, 04/08/2014

özlem hanımın ilgi alakasına gercekten hayran olmamak mümkün degıl her sorumuzu ayrıntılı cevapladıgı ıcın cok tşk edıyorum ıyı çalışmalar dılıyorum..

captcha