Puan 0 Puan, 0 Yorum     Cihan Mobilya hakkında yorum yapın
AdresDenizli Cam Sanayi üzeri Sirinköy Girisi Sirinköy Merkez/Denizli
Telefon0258 377 36 11
Faks0258 377 26 27
Web
ÜrünlerEv Mobilyası   

1985 yilinda is hayatina baslayan CIHAN MOBILYA ve DEKORASYON ilke edindigi “ürün kalitesi” slogani ile yeniliklere açik, müsteri memnuniyetini saglamayi amaç edinmis bir firmadir. Iç mimari, mobilya dekorasyon, ahsap ev ve bahçe mobilyalari üzerinde hizmet vermektedir.
Isçiligindeki titizlik ve kullandigi malzemeye gösterdigi özenle yapilan ürünler müsterilerimizin begenisine sunulmaktadir.

HEDEFLER
Cihan mobilyanin genel hedefi, bir taraftan yenilikleri takip ederek diger taraftan Türk mimari kültürünün mirasi olan ahsap isçiligini yasatmaktir. Geleneksel Türk ahsap mimarisini inceleyip günümüze tasimaktayiz.Anadolu’daki sanatsal degerdeki ahsap evleri inceleyip bunlari modern teknoloji ile birlestirerek yeni, farkli tarzda ürünler ortaya çikarmaya, müsterilerimizin ahsap alanindaki her türdeki beklentilerini karsilamaya çalismaktayiz.

ÜRÜN GRUBU
Ürün yelpazemiz müsteri istegine göre çesitlenmekle birlikte su ürün çesitlerimiz bulunmaktadir:
Ahsap ev ve iç dekorasyonunun tamami firmamizca yapilmaktadir. Bahçe mobilyalarinda; masa, sandalye, pergule, ahsap pen, kanepe, bar, salincak, hamak, bahçe aydinlatma sistemleri,köprü, yürüyüs yolu, kis bahçesi,dekoratif kuyu, havuz kenar zemin parke, bahçe oturma grup elemanlari,dekoratif ahsap saksi gibi genis ürün yelpazemiz bulunmaktadir. Iç dekorasyonda; mutfak, yatak odasi, genç odasi, bebek odasi, banyo, sauna, salon ve yemek odasi takimi, kapi, merdiven, vestiyer, sömine ürünlerinde hizmet vermekteyiz.

MISYONUMUZ
Firmamiz müsterilerimizin taleplerini karsilayacak kaliteli ve sagliga uygun ürünler yapmayi amaçlamaktadir. Ahsabin dogal güzelligini bozmadan, mekâna uygun, dogru uygulamalarla alani en verimli sekilde düzenlemek ugrasindayiz. Geçmisten gelen ahsap motiflerini günümüze uyarlayarak ahsaba yeni bir boyut kazandirmayi amaçlamaktayiz. Ayrica ahsap ürünlerin kullanimini arttirarak, insanlara daha dogal ve saglikli mekânlar yaratmak gayretindeyiz.

VIZYONUMUZ
Yasamimizda birçok esyaya hayat veren ahsap; dogal, sik, saglikli ve sicak mekanlar yaratmak için mükemmel bir seçim. Bu yüzden ahsap yüzyillardir kullanilan bir malzeme olmustur. Düzenli bakimi yapilip dogru kullanildiginda, zaman bile ahsabi eskitememektedir. Her agaç farkli yapi, doku ve renge sahiptir, bu da dekorasyonda ahsabi vazgeçilmez kilmis ve zengin ürün grubu olusturmustur. Nefes alabildigi için ahsap, insan dogasina en uygun yasamsal malzemelerden biridir.
Dogru ahsapla dogru esya yapildiginda hem uzun süreli kullanim saglanmakta hem de sik ürünler yaratilmaktadir. Bu dogru seçimler de firmamizca size saglanmaktadir. Agaç çesitleri oldukça fazla ve farkli özellikler göstermektedir. Her esya için farkli agaç kullanilmaktadir. Örnegin; suya, havanin bozucu etkisine karsi dayanikli olmasi ve iyi boyanmasi nedeniyle kestane; yapilarin disinda, bahçe mobilyalarinda, köprü yapiminda kullanilmaktadir.
Dogru agaci kullanmak kadar dogru yöntemlerle, hos ürünler ortaya koymak da önemlidir. Agaç ne kadar dogru seçilse de uygun islenmedigi sürece agaç güzelligini gösteremez, islevsel olmaz ve uzun süreli performans saglamaz.

Cihan Mobilya için harita bilgisi bulunmamaktadır. Harita bilgisi girmek için tıklayın.

Cihan Mobilya Denizli / Merkez hakkında yorum yapılmamış.

captcha