Puan 0 Puan, 0 Yorum     Şapcı Ahşap ve Mobilya hakkında yorum yapın
AdresAnkara Karayolu Susuz Kavaşağı 6. Km. PK:03200  Merkez/Afyonkarahisar
Telefon0272-2235040
Faks0272 223 50 10
Web
E-postainfo@sapciahsap.com
ÜrünlerEv Mobilyası   

90 yıllık deneyimli geçmişiyle 1968 yılında Şapcı ahşap; Şapcı ağaç ürünleri olarak kereste ve ahşap parke mamülleri alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. 150 yıllık köklü isminden aldığı güç ile 42.000 m2 arazi üzerinde 6.000 m2’lik kapalı alanda ki üretim hattıyla 1500 m2 showroom alanıyla sürekli yenilenen son model teknolojik yatırımları ile ilgisayar kontrollü üretim hattında ISO kalite güvence belgesiyle "MEMBRAN KAPAK ve KAPI" üretmektedir. Şapcı ahşap; 1500 m2 showroom alanın da Kapı, Kapak, Mutfak, Laminat ve Lamine Parke, Profil, Franke Ankastre ürünleri sergilenmektedir. Dizayn, ergonomi, hijyenik, bakım gerektirmeyen, montajı kolay, uzun ömürlü, şık detaylarıyla kapı kavramına farklı bir oyut getiren OPICAP & OPIUMDOOR markasının arkasında ki güç Şapcı ahşap kalitesi, güvencesi ve kaliteli hizmet olanaklarıyla farklı çeşit ve renk alternetifleri bulunmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Şapcı ailesi olarak 1968 yılından bu zamana kadar "her koşulda müşteri memnuniyeti" hedefiyle gelişen trendler, sosyal değişimler ve yeni teknolojiler için gözümüz her zaman ileride...

MİSYONUMUZ:

Şapcı ahşap olarak temel değerlerimizden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek beklentilerin üzerinde, kaliteli, farklı ürün ve hizmetler sunarak marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektir.

VİZYONUMUZ:

Gücünü takım çalışmasından alarak ürettiği her üründe gelenekçi, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile liderliği hedefleyen uluslar arası bir firma olmaktır.

Şapcı Ahşap ve Mobilya için harita bilgisi bulunmamaktadır. Harita bilgisi girmek için tıklayın.

Şapcı Ahşap ve Mobilya Afyonkarahisar / Merkez hakkında yorum yapılmamış.

captcha